Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 ATTEMPTED_SWITCH_FR...

Windows 10 ATTEMPTED_SWITCH_FROM_DPC leállási kód?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Valaki esetleg tudna nekem abban segíteni, hogy miért írja ki a Lenovo 740 All in One PC-m leállításkor az alábbi hibakódot? (Kép csatolva: [link]

Pár másodperc alatt elszámol 100%-ig, utána leáll a gép.


Először letöltöttem az Advanced SystemRepair PRO-t, ahol a lefuttatott vizsgálat az alábbi vírust találta. (Kép csatolva: [link]


Ezt követően letöltöttem a CCleaner, és a Malwarebytes PRO próba verzióit, és az azokon történő vizsgálatok lefuttatását követően mindkét program naprakész, védettnek írja a gépet, de mégis ugyanúgy megmaradt ez a hibakód a gép kikapcsolásakor.


Valakinek valamilyen ötlet, hogy mivel próbálkozhatnék még?


Előre is köszönöm szépen a segítséget, és kellemes karácsonyi ünnepeket, és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!


(Ui.: A kepfeltoltes után a pont szót cseréljétek ki .-ra)



2022. dec. 24. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A linkek nem működnek. Viszont ennyi csavar után a legjobb lenne ha csinálnál egy tiszta újratelepítést azon a gépen.
2022. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát lehet az lesz a végső megoldás.

(Egyébként működnek, csak a pont helyett . kell, és a végéről a zárójel ) részét is levenni, véletlen szorosan a link mellé írtam :D)

2022. dec. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!