Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Office365 sgeítség?

Az Office365 sgeítség?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Office365 diakot es letoltott vele egyutt egy skype vallalati verziot is. Ez biztonsagos? Hogyan lehet eltávolítani az EGÉSZET?

2023. jan. 1. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a programok telepítése és törlése listájában külön szerepel, ott törölheted. Biztonságos, az Office csomag része, ami alapvetően egy irodai szoftvercsomag, így a munkahelyi/vállalati csevegőt is hozzácsapják (Team-et is), hogy lehetőleg a Microsoft termékeket használják, ne mást (pl. Zoom, Google-é stb.).
2023. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor biztonságos, köszi. Bár én nem bíztam benne ezért megkerestem az alap fájlokat (nem csak a parancsikont) és letöröltem őket. Remélem az egészet sikerült de ha nem virusos akkor minden rendben
2023. jan. 1. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A Skype a Microsoft alkalmazása.
2023. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az Office 365 helyett jobb a LibreOffice. Ingyenes.
2023. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Letörlöd külön a skype-ot azt annyi. Része az O365-nek a Skype és a Teams is.
2023. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!