Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ncore mennyire biztonságos?

Ncore mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Játokok,sorozatok letöltésére használnám. Csak nem tudom mennyire biztonságos.

2023. jan. 1. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztonságosabb, mint az online nénős oldalak.
2023. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még nem volt bajom vele
2023. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Az oldal biztonságos. A tartalmait viszont senki nem ellenőrzi, ezért tört programok használatánál az ingyenes beszerzés kockázata a legális, fizetős verzió helyett az, hogy kártevő lehet benne. Lehet egyikben sem lesz semmi veszélyes, lehet csak 1 ilyen torrentben van a 10 ezer közül, de ha pont kifogsz egy ilyet, az nem fog vigasztalni.
2023. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Magyar torrent oldalak közt jobbat nem találsz az biztos. Sokan szeretnének oda bejutni, még fizetnének is érte. Viszont rizikós ismeretlent meghívni mert te felelsz érte és adott esetben pórul járhatsz te is. Ja igen, sorozatokat nyugodtan tölthetsz onnan, a játékokhoz nem tudok hozzá szólni.
2023. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen biztonságos. Ha netán valaki káros tartalmat töltene fel, azt rövid úton eltávolítják és a kommentek között is jelzik. Biztonságosabb innen letölteni, mint pl. a microsoft.com-ról.
2023. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
A kommentek között mindenféle válaszok vannak, a vírusirtók fals pozitív jelzése is, amire lehurrogják a többiek a kérdezőt, hogy ne fosson már a semmitől. Amelyik telepítési útmutató pedig úgy kezdődik, hogy kapcsold ki a gépen a védelmet vagy add a kivételek közé (nehogy bármi megakadályozza vagy blokkolja egy esetleges rosszindulatú kód lefutását), na azzal aztán megnyugodhatsz, hogy kisujj esküre is megígérik, hogy nem lesz benne semmi. Közben csak elég egy scene release-t leszedni, kicserélni a crack fájlokat valami extra tartalmúra, majd mehet fel.
2023. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
#6 A crackekhez alkalmazott kódokra ráillenek bizonyos vírusok kódjainak mintái, ezért szokott bejelezni rájuk sok vírusirtó. Ez még nem jelenti azt, hogy vírusosak. Tény, hogy óvatosnak kell lenni a kivételezgetéssel, de nCore-ról én még nem töltöttem le olyasmit, ami bajt okozott volna. Mondom ezt úgy, hogy a vindózom is onnan van, meg az összes játék a gépemen.
2023. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetek óta fenn vagyok rajta, sosem volt semmi gond.
2023. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyok fent, soha semmi problémám nem volt. Egyetlen vírust sem töltöttem le, és a pénzem se nyúlták le (éves prémium előfizető vagyok). Megbízható.
2023. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!