Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Windows 10 összesítő frissít...

A Windows 10 összesítő frissítés nem jön le, mert folyton hibát ír ki, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ma reggel 9 óra óta a Windows 10 összesítő frissítésnél ezt írja ki ezt" Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk."

illetve hiba kódot ad ki, és forduljak ügyfélszolgálathoz

először 20 százalékon megáll, 4-5 percig, majd aztán 73, és végül 100 és utána írja ki


10xszer próbálkozom, de eredménytelen, nem jön le a frissítés, mit tudok tenni? Várjam meg a kövit majd?



2023. jan. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Van elég szabad hely a C meghajtón?
2023. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18,8 GB hely maradt még a C meghajtón...
2023. jan. 10. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden mást csak a D meghajtóban tartok, mert a c meghajtón csak a rendszerek vannak rajta..
2023. jan. 10. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert nekem egy 1TB-os nvme SSD-n win 11-nél ugyanezt csinálta pár hete. 35GB szabad hely volt rajta. Aztán külföldi fórumok böngészése után azt javasolták, hogy legalább legyen 50-60GB felhasználható terület.

Csináltam helyet, utána egyből sikerült a frissítés.

2023. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!