Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az XP Antivirus 2009 -et el...

Az XP Antivirus 2009 -et el lehet távolítani a NOD32-vel?

Figyelt kérdés
Ez egy ál vírusirtó. Egyszer már bekaptam és rendszervisszaállítással sikerült mindent helyrehozni, de megtette volna ezt a NOD32 is?
2008. dec. 27. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj én is így jártam. sehogy nem sikerült eltávolítanom, én is a nod32 vel próbálkoztam, de annyira bezavart, h újra kellett telepítenem az egész op. rendszert. Folyamatosan kikapcsolt, lefagyott hiba üzeneteket küldött. Általában ugye 1 vírusírtó lehet a gépen, így pedig 2nek észlelte, hatalmas kárt csinált.
2008. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NOD32-vel talán sehogy.

[link]

Ez egy angol nyelvű leírás és az eltávolító leírása.

[link]

Ez meg maga az eltávolító program. Kb annyi, hogy letölt, futtat, eltávolít. A jövőben meg nem kell elhinni, ha a "windows" angolul bekiabál, hogy "your computer is in a fuckin' big trouble". Mert akkor a computered "fuckin' big trouble"-ba kerül :)

2008. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, de én nem is akartam telepíteni. Ha jól emlékszek akkor ez fél éve volt, amikor kerestem egy játékot és az egyik találatnál írt ki ilyesmit, én a "Mégsem" gombot nyomtam, de ugyanúgy telepítette. Most a napokban mentést kerestem egy játékhoz, és ott az egyik találatra kattintva telepíteni akarta, nem nyomtam egy gombot sem hanem megszakítottam az internetet (azután "Mégsem" gomb) és láttam, hogy továbbugrott erre:

(SENKI NE MENJEN IDE)


[link]


És ezek azért is könnyen bekaphatóak, mert ha rámész valamilyen oldalra, akkor arról egyből továbbugrik erre a sz@rra. Fölraktam a Firefoxhoz a Blocksite kiterjesztést és persze egyből feketelistára tettem.

2008. dec. 27. 14:34
 4/6 anonim válasza:
A legjobb a megelőzés.A Nod mellé ajánlom, hogy telepíts egy spyware ellenes programot is, valósidejű védelemmel.
2009. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


Ezzel

2009. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kaspersky 2 perc alatt kiirtja
2009. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!