Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az anotalk veszélytelen?

Az anotalk veszélytelen?

Figyelt kérdés
Szeretnék anotalkozni, de félek, hogy valaki meg fogja hackelni, vagy bármi ilyen, és megkapja a személyes adataimat. Szerintetek?

2023. jan. 31. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Szerintem veszélytelen
Szerintem veszélyes
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Semmi sem veszélytelen
2023. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne veszélyes az az oldal? Vagy éppenséggel ez?

És ha valami hatalmas csoda folytán hozzájut valami adathoz akkor mi van? 😂Idejön és nézeget be a kerítésen? Vagy felém fordítja a ventilátort? 😂 Én erre azt szoktam mondani hogy várom szeretettel. Klórmész és ásó van, a kert pedig elég nagy...

2023. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélytelen, és nem is veszélyes. Olyan adatot tud meg rólad más, amit te önként, saját elhatározásból megosztasz vele. Minden másra pedig az általános biztonsági szabály vonatkozik amit illik (erősen ajánlott) ismernie mindenkinek, pl. megnézed milyen oldalra akarnak átirányítani és ott mit akarnak csinálni, nem fogadsz el idegenektől mindenféle fájlokat, és a jpg.exe az nem fénykép.
2023. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ennyi ésszel neked a Farmerama is veszélyes lenne...
2023. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Elárulom hogy anotalk full biztonságos, miből gondolod az lenne?

Nem tudom,de ha egy anonim oldalon név és arc nélkül chatelsz,akkor mi a totál veszélyes?

Nem fogják a html keresztül feltörni a gépedet,és megnézni hogy milyen cicás videókat töltöttél le😅😀

2023. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
52%
Teljesen veszélytelen.
2023. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal anonim, így csak annyit tud meg rólad a beszélgetőpartnered, amennyit elárulsz neki magadról.

Tény, hogy sok beteg fantáziájú személybe bele lehet ott botlani, de ezek tipikusan olyan emberek lehetnek, akik a való életben meg sem mernének szólítani egy lányt/fiút, éppen ezért próbálják ilyen formában, név nélkül kiélni a fétiseiket.

2023. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!