Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudok névnélküli...

Miért nem tudok névnélküli bejegyzést írni egy facebook csoportba?

Figyelt kérdés
Egy ideje ugye opció, hogy úgy is lehet csoportokba írni, hogy anonim módon, név nélkül. Vagy egy csoport, ahova szeretnék így írni egy posztot, de nem tudok, egyszerűen nem adja be lehetőségnek. Minden más csoportban be tudom állítani, de pont ebben nem, ahol kellene.

2023. febr. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A csoport adminja engedélyezheti ennek lehetőségét, nem automatikus jogosultság. Ahol nem engedélyezték, nem lehet így posztolni.
2023. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy vannak ilyen posztok a csoportban, tehát más tud így posztolni, csak én nem.
2023. febr. 9. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudok, próbáltam több csoportban is de mindig hibát ír ki. Kérdeztem az admint azt mondja nem tudja mitől lehet, másoknak működik az opció


Próbáltam több böngészővel is, mindig azt írja hiba történt próbálja később...

2023. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lehet, nekem is ez volt, hogy megírtam a posztot, és amikor közzétettem volna, akkor hibát írt ki. Viszont mindezt úgy, hogy ki tudtam választani a név nélküli közzétételt, csak posztolni nem sikerült. Pár nappal később viszont már azt sem tudtam kiválasztani, hogy név nélküli közzététel. Nálam ez csak egy csoportban van, pont abban, ahova szeretnék írni. A többi csoportban viszont működik...
2023. febr. 9. 14:26
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Mert - istennek hála - nem lehet mindenhol a nevedet és a szavaidért feleősséget nem vállalva irkálni.
2023. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!