Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Samsung smart tv nem működik...

Samsung smart tv nem működik a számítógépel?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy régebbi 26os samsung okos TV-t. számítogéphez akarnám kötni viszont nem sikerült. jelenleg HDMI kábelem nincsen csak átalakítos, azzal probálkoztam. GTX 1650en csak HDMI és DVI port van szóval azt kivettem.

mivel nekem VGA-HDMI összekötés van (átalakíto) beraktam a gépbe egy 1gbos videokártyát, azzal sem adott képet hiába kapcsolgattam a TV a forrást. átdugtam másik portba (TV-n) de úgysem volt jó. beleraktam egy 512est de azzal sem működik. csak rendes HDMI-vel fog működni? nem lehet máshogy megoldani?


előre is köszi.



2023. febr. 12. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg rendes HDMI-vel, vegyél HDMI kábelt.

Rendkívül bizonytalan a HDMI-VGA átalakítók működése.

2023. febr. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal az ilyen átalakítók egyirányúak. Lehet, hogy a tied HDMI-ből csinál VGA jelet, fordítva nem megy.
2023. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendes HDMI kábel kellet hozzá, köszönöm szépen a segítséget.
2023. febr. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!