Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elmagyarázza akinek sikerült...

Elmagyarázza akinek sikerült kölföldről indamail-eznie, hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés

Az indamail (és indavideo) csak magyarországi IP-vel engedi használni az oldalát. Sima böngészőbe beírt (magyarországi) proxy-n sajnos átlát az indamail, nem az ott megadott proxy szervert veszi alapul. A tor-n meg bár nem lát át, de azon meg nem tud az ismerősöm magyarországi ip-t beállítani, eleve csak külföldieket, így nem tudja használni külföldről az indamail-jét (sem az indavideót).


Főleg az indamail-re érdekel a megoldás, de az indavideo kapcsán is jöhetnek válaszok, köszönöm.



2023. febr. 22. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, nekem Torral simán működik.
2023. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én a roamingoló, magyar sim kártyás telefon mobilnetjét szoktam megosztani, így magyar ip-t szoktam kapni.
2023. febr. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Asztali pc-ről van szó.
2023. febr. 27. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, és?
2023. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet h nem értem jól akettes választ, de ő nem androidos megoldásról írt? Emiatt hangsúlyozom, hogy a kérdésem asztali pc-ről szól.
2023. febr. 27. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5:

A 2. válaszoló jó megoldást írt, ugyanis a telefonokon meg lehet osztani az intenretet akár USB-n keresztül is. Fogod, bemész a beállításokba, ott a megosztást meg kell keresni, minden telefon másnak hívja, a Huaweien azt hiszem "Vezeték nélküli megosztás" volt a menüpont neve annó, a Samsungon "Kapcsolat és megosztás", a Xiaomin "Mobil hotspot és internet megosztás", részlet kérdése. Ott ki lehet választani, hogy hogyan szeretnéd a mobilnetet megosztani, meg lehet osztani wifin, ez a hotspot, van a Bluetooth internet megosztás, és a leghatékonyabb, az USB intenret megosztás. Csak kihúzod a netkábelt a gépből, hogy ne zavarjon be, majd mielőtt bekapcsolod az USB internet megosztást, csatlakoztatod a gépedhez a telefont USB kábellel. Sokszor a koliban én is így oldottam meg, azóta már van a szobánkban is net csatlakozó, és már wifit is vittünk be.


Viszont ha nincs Magyar SIM kártyád, akkor próbálkozhatsz VPN-el. Két Magyar VPN szolgáltatót tudok ajánlani, a CsibVPN-t, és az OOM-t. Mind a két szolgáltató 1500 forintért ad egy 30 napos csomagot, és azzal már tudsz Magyar IP címmel Indázni, és minden egyebet is csinálni. Útmutatót találhatsz az oldalukon, hogy hogyan kell beállítani.

[link]

[link]

2023. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszike, de ingyenes megoldás érdekel, és mobiltelefon nélküli.
2023. márc. 4. 02:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan ingyenes megoldás, ami nem akadna fent a VPN szűrőkön, azaz ami rendes Magyar szervereket használ, nemigen létezik.
2023. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvileg webproxy kellene hogy működjön ilyen esetben, azonban egyetlen magyar webproxy-t se találtam még. Tudtok ilyet?
2023. márc. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!