Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10: elfelejtett...

Windows 10: elfelejtett jelszó "Helyi fiók" esetén?

Figyelt kérdés

Telepítéskor helyi fiók lett választva, valószínűleg 4-5 szám lett megadva.

Kb 2 évig nem használtam a notebook-ot, amire telepítettem, elfelejtettem a jelszót és a biztonsági kérdést is (ha kért ilyet a rendszer akkor)...

Lehet valamit tenni hogy vissza lehessen állítani?

Nincs Ms account rendelve a géphez.



2023. márc. 3. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Aha, nem lopott notebookról van szó... nem... tudod, mennyien próbálkoznak itt be ilyenekkel? Jaj elfelejtettem a kódot stb...
2023. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
2023. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Telepítsd újra azt cső
2023. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: a feltételezést köszi, szerintem mindenki magából indul ki. 10 éves gépről van szó, még valamennyire megy, a Win 10 éppenhogy elmegy rajta. Azt gondolsz amit akarsz. Aki rosszban sántikál, az nem kérdez, hanem törli az egészet.


2,3: köszi a hozzászólásokat.

2023. márc. 3. 12:00
 5/15 P.O.C. ***** válasza:
40%

Meg lehet próbálni az Ophcrack live CD -t (értelem szerűen USB -n is elkészíthető ha nincs meghajtód vagy lemezed.).

[link]


Ha nem működik én is az újratelepítést javaslom.


Akkor lenne nagy gond, ha a BIOS a jelszavas. Az oprendszer könnyen megkerülhető ha mással nem újratelepítéssel.

2023. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha te így kezeled (és felejted el) a jelszavaidat akkor nem sok jövőt jósolok az adataidnak. :(
2023. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"Ha te így kezeled (és felejted el) a jelszavaidat akkor nem sok jövőt jósolok az adataidnak. :("


Van jelszókezelőm, de ezt elfelejtettem beleírni. Mivel csak ezt felejtettem el, ezért a többesszám használatqa nem indokolt.

Az adatokért való aggodalmaskodás is jelen esetben felesleges, mivel ez csak egy fiókvédő jelszó, nem titkosításhoz kötődik. Tehát az adatok - ha lennének rajta fontosak - menthetőek lennének.

2023. márc. 3. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Windows elfelejtett jelszó reset


https://www.youtube.com/watch?v=k7wZOmQyqvo

2023. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Van másik is.


[link]

[link]

2023. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
0%
Vidd be a szaküzletbe, vagy szervízbe.
2023. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!