Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Töltöttem le videókonvertálóka...

Töltöttem le videókonvertálókat és lehet bekaptam vele valamilyen vírust mert a gépen az összes lejátszó (real player, WMP, BS player) kaputtol azaz nem válaszol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ad-aware-m van meg avast! om de az avaszt csak demo.

semmilyen program nem működik


2008. jan. 5. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a demo verziónak is meg kell találni a virnyákokat, feltéve ha elég friss a vírus-adatbázisod. viszont ha nem bízol benne, és ingyenes megoldást keresel, ajánlom az ESET online scanner-ét. ez egy online víruskereső, mindösszesen működő internetkapcsolatra van szükséged. ha elindítod a keresést, letölt egy activeX vezérlőt, amit ha feltelepítesz, és belövöd a paramétereket, már robog is a progi. a lemezek méretétől függően fél-egy órába telik. nekem 320 giga adatot bő egy óra alatt nyalt végig. ezen a címen érheted el a keresőt:

[link]

2008. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%

Szia!

Én is mániákusan konvertálok, már vagy 1 éve csinálom, mert élvezem, hatalmam van ezek felett,szinte akármibe akármit átválthatok, és már egyre ügyesebben kezelem ezeket.


Pár tanács Neked:)


Ha egy Youtube klip kell neked, leszeded Youtube Downloader 3000-el, és a Moyea-n konvertálod mp3-ba.

Ha bele akarsz nyúlni az mp3-ba, akkor a Windows Movie Maker -ben bemásolod, és belevágsz ügyesen, majd Wma-ban elmented (csak hang).

Ha ez megvolt, akkor a

Free Wma to Mp3 Converter-t töltsd le, és AKÁR NAON JÓ MINŐSÉGBEN mp3-ba rakhatod. Ha nem nyúlsz bele, akkor konvertálod Moyea-n és készen vagy. Ha közvetlenül akarsz videót konvertálni AZONNAL mp3-ba, akkor Videoget -et alkalmazz.


Foglalkozok még a Wmv to Avi-val is, és Flv to Avi -val, ahhoz Freez Flv to Avi kell!


Ha nem tudod az flv-t konvertálni avi-ba ( a Videoget asszem ezt is ismeri )akkor egy Video Cutter-rel avi darabokra vágod szét a videót, ráadásul kiszedheted a hülyeségeket is a vididből :)


Írj egy privit itt, ha kérdésed van még, van msn-em is :)

2009. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!