Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek biztonságos...

Szerintetek biztonságos letölteni ezt a magyarosítást?

Figyelt kérdés

Van ez a Magyarosítások Portál nevű oldal és már nem egyszer töltöttem le magyar feliratozásokat erről az oldalról, de a South Park: The Stick of Truth PC-s felirat letöltése más mint az eddigiek. Gondoltam inkább rákérdezek, nehogy valami vírus legyen rajta vagy valami hasonló.

Itt a link: [link]

De ha nem akarjátok megnyitni akk egyszerűen beírjátok az oldal nevét, aztán azt h South Park: The Stick of Truth



2023. ápr. 10. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A weboldal trójai virust próbál terjeszteni. Legyetek óvatosak.
2023. ápr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mit értesz azalatt, hogy más mint az eddigiek? Pontosan miből gondolod hogy vírusos lenne?


Nyilván nem az, különben a 100 ezer letöltésből valakinek már biztos feltűnt volna és jelezte volna.

2023. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A virusolom nekem is trojait jelzett. Bocs, nem vagyok hajlando megnyitni az oldalt.
2023. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor bizony ideje elgondolkodni egy vírusirtó cserén.


Virustotal eredménye a linkre:

[link]


És a fájlra:

[link]

2023. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Guys az oldal mega nem vírusos, de ha nem meritek megnyitni akk légyszi csak keressetek rá! Az oldal neve: Magyarosítás Portál

légyszi, csak mert nem merem letölteni a játék magyarosítását.

2023. ápr. 11. 01:33
 6/7 anonim ***** válasza:

De az továbbra sem derül ki, hogy miért nem. Foglaljuk össze:


A Magyarítások portálról (és nem Magyarosítások portál) szeretnéd letölteni, ami egy elég nagymultú oldal. Nem tölthetsz fel csak úgy akármit, minden átmegy a moderátorok kezén, ahogy ez is.


Jelenleg 102530 alkalommal töltötték le az adott magyarítást, és sehol egy visszajelzés, ami arra utalna, hogy bármi gond lenne vele.


A virustotal eredménye sem ad okot a gyanúra.


Szóval a kérdés továbbra is áll: Mi az alapja annak, hogy nem mered letölteni a magyarítást?

2023. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Eseetleg az, hogy a virustotal nem megfelelo informaciot ad? F-Secure, Malwartbyte, NA, es az osszes kis es nagy virusirto blokkolja az oldalt. Lehet cserelgetni a virusoloket, es a kiscigany programok biztonsagosnak minositik az oldalt, de meg a Kasperski, amit alapvetoen utalok, mert orosz, meg azok is ovatossagra intenek.

A kerdezot nem tudom, hogy o miert nem tolti le amit le akar tolteni, en csak szimplan ovatossagra intek mindenkit, hogy ne kattintgasson esz nelkul minden, az interneten szereplo linkre (engem egyebkent a "magyaritas" engem semmilyen szempontbol nem erdekel)

2023. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!