Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A rendszergarazda blokkolta a...

A rendszergarazda blokkolta a windows 10 hatter modositasi opciot. Van valami kiskapu kikerulni?

Figyelt kérdés
Szeretnem a hatteret lecserelni valami aranyos kiskutyasra a meglevo unalmas fekete helyett. Olyan gyászos...
2023. ápr. 12. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Meg kell venni a wint és aktiválni...
2023. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Aktivált,nem arrol van szo. Munkahelyes gepen a rendszergazda letiltotta es berakta a "céges" hatteret fixen. Azt akarom atvarazsolni sajatra.


Ez az opcio nem jatszik:(hogy feloldom a hatteret)

"explorer shell:::{D555645E-D4F8-4C29-A827-D93C859C4F2A}\pageEasierToSee"



es sajnos a "gpedit.msc" is le van tiltva.

2023. ápr. 12. 11:01
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. És okkal van így.
2023. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Korábbi windows-nél volt egy bug, hogy ha le volt tiltva a háttér módosítása, akkor is meg lehetett oldani: Egy weblapon megnyitsz egy képet, majd jobb klikk és "beállítás háttérként" - Érdekes módon az a kép lett a háttér, a rendszergazdai tiltás ellenére (Igaz, az még Windows 7 volt, nem 10)
2023. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha trükközgetsz akkor jobb esetben kirúgnak. Ha annyira fontos neked a háttér, akkor ennek fényében menj el másik céghez.

(Rosszabb eset az ugye az lenne, mikor még vizsgálnák is az ügyed, hogy mivel trükközgettél még, mert ugye feltörted a rendszert. Itt komoly pénzbírság és letöltendő is lehet a vége. Azért a rendszert piszkálgatni nem jó dolog, meg random kódokat írkálni, vagy próbálni futtatni netről szármszó kódokat.)

2023. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen azt ismerem ami a 7esne volt. Probalkoztam azzal a megoldassal is,de a 10 esen nem megy. Kikapcsolni ki tudom es akkor egyszinu fekete hatter lesz a fentebbi parancsnal.
2023. ápr. 12. 11:09
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk az más kérdés, hogy a munkahelyi gépen mennyit nézed a hátteret, mert szerintem általában nem sokat...
2023. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kellemesebb kornyezetet probalok teremteni. Egermutatokat mar beallitottam, lezaro kepernyot es a kepernyokimelot is
2023. ápr. 12. 11:29
 9/18 A kérdező kommentje:
...meg szeretem a kihivasokat
2023. ápr. 12. 11:29
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a képernyőkímélőnek kell olyan képet beállítani mintha dolgoznál. Hogy miközben már egy órája alszol a hátad mögött elsétáló fönök úgy lássa mintha dolgoznál. Persze a horkolás leleplezhet. 🤣🤣🤣
2023. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!