Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az e-mail címmemmel hol regisztráltam?

Figyelt kérdés

Hol lehet megnézni, hogy milyen webhelyen, milyen alkalmazásban regisztráltam az e-mailemmel?

Régebben volt Deseat.me.

Vagy ha valaki törli a Gmail-es fiókját, akkor a webhelyeken, alkalmázoskban törlődni fog az illető fiókja?



2023. ápr. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2023. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. És ha törlöm a fiókot, akkor törlődik máshonnét azzal a regisztráció?
2023. ápr. 14. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol regisztráltál.
2023. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy fog törlődni. :D

Sehol nem lehet megnézni.

Max az emailjeid között...

2023. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra célzol hogy ha törlöd az email címedet, akkor onnan is törlődni fogsz ahol azzal regisztráltál? Természetesen nem. Email cím törléséről nem fogja tájékoztatni az email szolgáltató azokat az oldalakat ahova regisztráltál - eleve fogalma sincs róla, ahogy neked sem - és az oldalak is milyen alapon törölnének egy fiókot, ha a hozzá tartozó email cím megszűnt? Gondolj bele hogy Citromail-al regisztráltál valahova, az most megszűnik mert nem fogsz fizetni, és törölnek téged. Örülnél neki?
2023. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!