Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebook fiókomat,...

Feltörték a facebook fiókomat, mi tévő legyek, van valami különleges megoldásotok/segítségetek erre az esetre?

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja feltörték a fiókomat hajnalban, egy vietnámi ip címről, sajnos nem voltak beállítva a maximális biztonsági intézkedések, így tudom, ez elsődlegesen az én hibám, mégis segítséget szeretnék kérni tőletek is, mert nem találtam megoldást.


A hacker letörölte az email címemet, beírta a sajátját, illetve a telefonszámomat is kitörölte, ezért a facebook súgó általi fiók visszaállítási megoldásokkal nem tudtam visszaállítani a fiókomat. Lévén hogy új jelszót most egyedül a hacker email címére tudok küldetni, sehova máshova, mivel mindent kivett...


Próbáltam a Facebook-kal felvenni a kapcsolatot pár email címen keresztül, de nem válaszolnak. Esetleg valaki tud megoldást rá, hogy mégis elérjem őket? Vagy valami olyan megoldás kéne nekem, amivel egy új email címre mégis el tudnék küldetni egy új jelszót, hogy be tudjak lépni a profilomba. Sajnos a sztenderd megoldásokat már végigcsináltam, ezért kérlek azokat ne ajánljátok, fentebb említett okok miatt nem működnek sajnos.


Gyakorikérdések népe, segítsetek rajtam, lassan ez az utolsó reményem, mert a Face nem válaszol, a súgó általi megoldásokkal pedig nem tudom visszaszerezni a profilom.


Köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 18. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél könnyes búcsút a profilodtól.
2023. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem tortek fel. Hanem megadtad az adatokat
2023. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha az emailbe be tudsz lepni, akkor talan tudok segiteni. Egyik ismerosomnek sikerult visszaszereznem a hozzaferest.

Irj privatban

2023. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj és segítek
2023. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!