Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen trojai keresőt ajánloto...

Milyen trojai keresőt ajánlotok? Illetve milyen virusirtot windows 10-re?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 10:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7es:

Te nem tudtad értelmezni a kérdést úgy veszem észre! :D

Saját magad is leirod, hogy nem írtak program neveket. ;)

Ami a lényeg lett volna.

A defendert én is ismerem, mivel az fut.

De nem azt kérdeztem, hogy azt használjam e vagy sem...

Nyilván le pontozom, ha nem revelans a válasz!


Más úgy látom meg értette a kérdést és nekik köszönöm szépen! :)

Ők valahogy tudták miről van szó és ezért úgy írták.

Biztos ők is olyan hülyék mint én igaz?! :D

2023. máj. 4. 18:43
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ők nem annyira mint te.
2023. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%

Csak az Eset Internet Securityt tudom ajánlani, évek óta az van, semmit nem engedett be, még a routert is ellenőrzi. A Defender azért nem jó, mert Windows.

[link]

2023. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
13as a defender a legjobbak kozott szokott lenni ennyit errol. ez olyan mint az xbox nem jo mert microsoft az pedig windows. xd de nem baj egesd csak a penzed az eseten. megelnek a hulyeken xd ja es most otthonoi felhasznalasrol beszelek mielott belem kotsz.
2023. máj. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer megette egy zsarolírus a gépemet, a családi fotókkal.


Azóta igenis van külön vírusírtóm, amellett, hogy vigyázok. (azt a virust sem én hoztam be, hanem egy másik felhasználó a családból)


McAffee előfizetésem van. Azt érdemes megnézni, hogy egyéb viszonteladói helyeken olcsóbban is lehet kapni legális előfizetést.



g2a vagy hasonló helyen kezdtem, és ugyanazzal az előfizetéssel (de másik kulccsal) több gépre is felteheted, a családot elláthatod legális anti-virus szoftverrel.

2023. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
Ami a windowsban van nem sokra jó, még mindig kevés. A semminél jobb talán, de inkább csak hamis biztonságérzetet ad.
2023. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!