Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szokatlan hívás, volt már...

Szokatlan hívás, volt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Épp anyámmal telefonáltam, amikor 3-ik percnél elkezdett zavaros lenni a beszélgetés. Újra feltette azokat a kérdéseket amikre már válaszoltam, mire én már szóltam volna, hogy miért nem figyel és miért kérdezi ezeket újra, akkor jöttem rá, hogy valójában ez az elöbbi beszélgetésünk, a hívás megszakítás nélkül újraindult. 1800 km-re vagyunk egymástól, de soha nel volt eddig ilyen eset. Lehallgathatnak?

2023. máj. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Inkább csak szétesett az adatkapcsolat, és mikor újra felépült akkor esetleg az addig cache-elt részt visszajátszotta. Nem kell mindenben a mumust látni. A lehallgatásnak komoly feltételei és szabályai vannak, és persze nem olyan amatőr hogy a lehallgatott fél ezt észleli.
2023. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma is tanultam valamit, köszi :)
2023. máj. 23. 15:22
 3/4 NTBS ***** válasza:
Ritkán furcsa hangok jönnek. De engem nem zavar, mert semmi olyanról nem beszélek.
2023. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az oldal értelmi szintjét jól mutatja, hogy az 1es 20% alatt van, miközben tökéletesen leírta a valóságot
2023. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!