Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 11 pro-nk van.A...

Windows 11 pro-nk van.A frissítéskor kijelzett üzenet a megjegyzésben van idézve. A kérdés az hogy ez a rendszerüzenet azt jelzi hogy rajtam kívül más felhasználó, más felhasználók is van(nak) a gépemen?? Ez egy privát gép.

Figyelt kérdés
"Ha most leállítja a gépet, saját nem mentett munkái és a számítógépet jelenleg használó többi felhasználó nem mentett munkái is elveszhetnek".

2023. jún. 14. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a semmiből mások használják távolról a gépedet. Olyan lehet, hogy több felhasználói fiókot is használsz, és az egyikben fut még egy program, ezért írja. De ha ilyen sincs, akkor ez lehet egy sima általánosító üzenet is, ami arra figyelmeztet, hogy ha esetleg több felhasználónak is vannak mentetlen dokumentumai, azokat még most zárják be (függetlenül attól, hogy vannak-e ilyenek vagy sem).
2023. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es köszi. azt akarom megtudni, hogy az, aki a windowst installálta a gépemre, és másfél napig nála volt a gépem, Rendszergazdaként benne van-e, benne lehet-e, mint rejtett felhasználó (hosszú a sztori...sajnos, nem isd tartozik ide). Hogyan tudhatom meg biztosan, hogy ez egy sztenderd rendszerüzenet volt vagy valóban jelzi h más felhasználó is van a gépemen rajtam kívül..?
2023. jún. 14. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Gépház/fiókok részen látnod kell az összes létrehozott felhasználót (családtagok és más felhasználók). Ha itt nincs listázva és csak fiók van létrehozva, akkor te vagy a rendszergazda fiók.
2023. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sablon üzenet. Akár van bejelentkezve más is akár nincs..

Még a Home vezión is be lehet jelentkezni otthon is offline több usernévvel egyszerre (ha van több felhasználó felvéve a gépen). Vagy távolról amit könyvtármegosztásnak nevezünk.

2023. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ismert bug a Windowsnál. A 10-nél jelent meg, és ezek szerint a 11-ben is benne hagyták. Új telepítés, vagy frissítés után ha le akarod állítani, vagy újra akarod indítani, akkor (minden bizonnyal tévesen) ezt írja ki. Túl vagyok már párszáz Win10-telepítésen, és mindig találkoztam ezzel az üzenettel.
2023. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es a Könyvtármegosztást hogy tudom leellenőrizni?
2023. jún. 14. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:

7 Windows felügyeleti eszközök --> Számítógép kezelés --> Megosztott mappák --> munkamenetek

Esetleg itt felfedezheted hogy a saját telefonod vagy médialejátszód épp lejátszik a számítógépedről valami filmet. Amit te állítottál be. :)

Viszont jogosulatlan betörőt nem fogsz fogni.


De használtan vett gépet a kapott windowsal használni életveszélyes. Azt tisztán újra kell(ett volna) telepíteni, ha erre gondolsz. Mert ennél sokkal rafináltabb módon figyelhetnek meg.

2023. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Egyetértek, ezért sem vettem soha magánembertől laptopot. Ha szervízben veszed, akkor felújított, teljesen új Windows-szal telepitett gépet kapsz, 1-2 év garanciával. Ráadásul már aktiválva van.
2023. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!