Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak, ha ellopták a...

Mit csináljak, ha ellopták a Steam fiókomat?

Figyelt kérdés

Tegnap be akartam jelentkezni, de azt írta ki, hogy valaki megváltoztatta a jelszavam, utána rákerestem a fióknevemre, és ezzel az e-mail címmel törték fel a fiókomat: i*******@f***********.n**

ilyenkor mit csináljak? Írtam a Steam-nak, azt írták, hogy küldjek nekik az egyik játék vásárlásakor készült képet, de én azt nem fényképeztem le. Valakinek valami ötlete?? Mit kell ilyenkor csinálni?



2023. jún. 19. 18:31
1 2 3
 1/22 P.O.C. ***** válasza:
100%

Elfogadnak pl. boltban vett vagy rendelt, fizikai tokban lévő Steam kódosjátékot is, amit már beaktiváltál a fiókodban.

Ha pl. bankkártyával vagy Paypal -al fizettél egy játékért az oldalon belül, annak kivonatait is lefényképezheted. Az megtalálod ha bejelentkezel a bankodhoz vagy a paypalhoz.

2023. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vette semmit se boltból és nem is rendeltem, és utoljára 8 éve vettem Steam-ről játékot és már nem emlékszek a PayPal fiókomra, azt se tudom, hogy megvan e még.
2023. jún. 19. 18:56
 3/22 P.O.C. ***** válasza:
100%
Önkényesen nem törölnek fiókot, ha csak te nem kezdeményezted a törlést. Ha oda be tudsz jelentkezni nyert ügyed van.
2023. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem törölték a fiókomat, hanem feltörték és ellopták.
2023. jún. 19. 19:03
 5/22 P.O.C. ***** válasza:
100%
Tudom, én a PayPal -osra értettem, ha nem lett volna világos. Valahogy igazolni kell nekik hogy a tiéd a fiók.
2023. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Oké, de nagyon rég használtam PayPalt, azt is csak játékok vásárlásához és már elfelejtettem minden adatomat belőle, utána MAsterCard-ra váltottam, azt meg nem használtam Steam-ben.
2023. jún. 19. 19:12
 7/22 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Esetleg az email cimeden ha rákeresel a steam től kapott levelelkre lehet okosabb leszel hogy mit vettél és mikor
2023. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de nem talált semmit
2023. jún. 19. 19:25
 9/22 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi se email, se számla se semmi az átutalásról akkor ezt sajna buktad
2023. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy tudták ellopni a fiókomat? Ezt valaki tudja??
2023. jún. 19. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!