Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a teendő ha internetes...

K. Fanni kérdése:

Mi a teendő ha internetes csalás áldozatává váltam kölyökkutya eladás, szállítás terén? (scams)

Figyelt kérdés
Jó minőségi, törzskönyves angol bulldogot kínáltak...20.500 Ft-om úszott el. Éljen a "GEPS" (GLOBAL EXPRESS PET SHIPPERS).
2010. okt. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát butus voltál, hogy elhitted, ennyiért kapsz fajtatiszta kölyökkutyát...Ha van bármilyen nyoma is a dolognak, akkor rendőri feljelentés a megoldás.
2010. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha Paypal-on keresztül fizettél, akkor kérhetsz chargeback-et. Sőt, ha jól tudom a bankodnál is kezdeményezhetsz ilyent.

Ha megadtad nekik a bankkártyaszámos, akkor viszont nem amiatt a 20000 forint miatt aggódnék elsősorban.

2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem adtam meg neki semmilyen bankos adatomat, (bankkártyaszám, bankszámlaszám) mert Western Union-on keresztül kérte a pénzt.
2010. okt. 15. 21:58
 4/5 anonim válasza:

szia. Látom már nem mostani kérdés, de megkérdezhetem, hogy veled is úgy vovlt, hogy meghírdették, hogy ingyen megkapod a kutyust és csak a szállítást kell kifizetned?

Nekem állítólag Ausztriából küldenek egy kutyát, és fizessek 16500 ft-ot, aztán majd megkapom, és ugyanez a GLOBAL EXPRESS PET SHIPPERS.

2012. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp ne vegyetek, külföldről csábítóan olcsón fajtiszta kiskutyákat, mert ez CSALÁS, nem létezik sem a a kutya sem a cég aki rendezné a szállítást + Wester Unionon ne utaljatok ismeretleneknek!
2012. júl. 25. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!