Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A magyarok semmit nem cenzúráz...

A magyarok semmit nem cenzúráznak weboldalügyileg?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem egy pár kérdés. Minap olyan weboldalt láttam egy átlagos keresőmotoron, ami a darkweben is megállná a helyét.. Egy életre a szemembe égett, elég megrázó volt. Lényegre térve, a magyar hatóságok törődnek egyáltalán az ilyesmivel? Egyébként mennyire van a google/firefox moderálva? Az utóbbiak alapján kb semennyire, vagy nagyon másmerre lébecolnak az adminok. Ha a magyar hatóságok tudnak intézkedni, és akarnának is, hol lehetne az illetéktelen weboldalt bejelenteni? Ha a magyarok nem, akkor a külföldiek?
2023. jún. 22. 01:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen adminok lébecolnak? Firefox adminok? Ezt nem is értem.


Attól függ a weblap milyen országban van üzemelve. Egyáltalán nem biztos, hogy akár az USA-nak ott hatósága, és lehet, hogy az adott ország meg ilyesmivel nem fogalkozik. Mite végződik a domain? .hu? .com?


Mi volt amúgy az oldalon?

2023. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem drogot árultak rajta vagy pedofil tartalom volt akkor nem ütközik semmi törvénybe általában.
2023. jún. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen weboldal, gore vagy pedo? A gore egyes országokban legális.
2023. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ. A pedofíliával vagy a kábítószer-kereskedelemmel nem foglalkoznak. Ellenben aki bizonyos témákban igazat ír, azt pillanatok alatt lekapcsolják.
2023. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon el vagy tévedve a világba, ha azt hiszed, hogy a böngésző fejlesztők dolga moderálni az internetet...
2023. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Adjon Isten, köszönöm a válaszokat.

Valami pedofiloknak szánt barlang, de elég durva volt, sajnálattal hallom, hogy az ilyenekkel senki nem foglalkozik. A még rosszabb, hogy úgy jött szembe, hogy nem is kerestem, magyarán elég könnyű ezek szerint az ilyenre rátalálni, már pedig rengeteg beteg emberrel vagyunk körülvéve. Szerintem igenis feladata lenne valamilyen hatóságnak (mindegy, hogy magyar, vagy azé az országé ahonnan származik) ezeket cenzúrázni... Persze ez szubjektív véleményem.

Mindenesetre további szép napot!

2023. jún. 22. 12:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Apropó, ha jól emlékszem .com volt a domain, nem is nagyon tűnt fel magyar vonatkozás.
2023. jún. 22. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
A .com domaint valszeg tudod jelenti, és akkor legalább leszedik
2023. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt meg tudhatnám, hogy miként és hol?
2023. jún. 22. 12:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Soha nem csináltam még ilyet, de talán itt az FBI-nak lehet:

[link]

2023. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!