Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom meg a Licence kódot?

Hogyan tudom meg a Licence kódot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a 30 napos próba verziót és utána előfizettem a Kaspersky anti vírusirtóra de a licence kódot vagy pontosabban a 20 számjegyből álló kódot sehol sem találom. Mikor bemegyek a MY KASPERSKY opcióra felhozza, hogy fizessek elő .Pedig be vagyok lépve a fiókomba. Nem értem mi lehet a gond. Tud valaki segíteni. Ráadásul a support avagy támogatás szinte minden nyelven van de magyarul nincs.

2023. jún. 26. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Hol fizettél elő? E-mailben nem kaptál kódot vagy nincs rajta a számlán?
2023. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Kérd vissza a pénzed, teljesen fölösleges ilyenért fizetni, a Defender bőven elég.
2023. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
A Kaspert én sem ajánlom, mert felzabálja a gépet. Az Oroszok istenítik egyedül, mert hogy az milyen kurwa jó, mert orosz. A Windows biztonság már valóban elég fejledt, a Malwarebytes valós idejű védelme, a Bitdefender, az Eset smart security, ezek azok, amit bátran lehet ajánlani, és nem falják fel a gép erőforrásait.
2023. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
ESET Internet Security való az otthoni gépekre. Elküldtem a hosszabbításról a kérelmet, erre megérkezett a licenszkód, de át is állította automatikusan. Aztán két nap múlva itt volt a csekk, be is fizettem. Egy évig nincs vele gondom. Ha fizettél és mégse, akkor ennek nagyon csalásszaga van.
2023. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
ha windowsra vetted akkor ha lehet kerd vissza az arat mert a defender mellett folosleges barmilyen masik virusirto
2023. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem felesleges, mert a Defender egy erős adathalászattal nem bír. Oda erős, fizetős, naponta frissülő vírusirtó kell.
2023. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
6 de felesleges
2023. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma is két jó erős frissités jött, a Defender nem engedte telepiteni! Hogy aztán miért, azt nem tudom, de aztán most este végülis engedte. Windows ez is.
2023. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!