Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Microsoft Store ba "Bejelent...

A Microsoft Store ba "Bejelentkezés a vásárláshoz" opcio KI! állapotban van. Ez azt jelenti, hogy vásárlás előtt kéri a jelszót? (ugye nem a pin-t hanem a jelszót) ? többi a hsz-be

Figyelt kérdés
Most a Bejelentkezés a vásárláshoz opcio KI! állapotban van Köszi a válaszokat, tegnap véletlebn ráböktem valamire 1 játékban,, kijött, hogy pin kód ugye ellenőrzés reflexből megadtam,,, bejött 1 oldal, hogy a kiegészitő X száz forint, ki irta ugye hogy azonnal vonnak meg szerződések stb, volt 1 mégse gomb, és egy tovább gomb. Nekem nehezebben mozog a kezem és a mégse helyett majdnem arra mentem, tovább, megijedtem nem akartam venni semmit. Szóval ezért szeretném kérdezni, a tényleges vásárlás előtt még valóban bekéri a jelszót is??? (nem nem vagyok lüke de mint irtam néha sikerül mellé kattintani ) Amúgy fizetési mód sincs beállitva ha véletlen meg nyomtam volna a továbbot, utána már "behajthatták" volna a vásárlást, vagy vannak még további rétegek a tényleges vásárlás le okézásig? (pl ez hogy előtte még a tényleges jelszót is irjam be) köszönöm a ténylegesen épitő segitő válaszokat. ui: a Microsoft help oldalon olvastam, hogy ki állapotba kell lennie, hogy kérjen jelszót, eredetileg is KI-volt beállitva.
2023. szept. 10. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!