Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van ez a weboldal, ahol...

Van ez a weboldal, ahol megnézhetem hogy egy e-mail címemet vagy a jelszavamat feltörték-e már, vagy valami hasonló. Have I pawned?

Figyelt kérdés
Az a bajom vele, ha megnézem és figyelmeztet, és ezért megváltoztatom. Akkor utána már nem megbízható és soha nem tudom már meg, hogy újra feltörik-e? Merthogy ez azt nézi, hogy benne vagyok-e valami neten feketén árult listában, de az egy adott időpntot néz. Mármost benne vagyok, de megváltoztatom és biztosnságba vagyok, de ettől még továbbra is rajta leszek a listán. És nem tudhatom már azt, hogy régről vagyok rajta, vagy egy idő múlva újra kikerül az adatom és másodszor is rákerülök-e.

2023. szept. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van találat, kiírja hogy megközelítőleg melyik (év/hónap) szivárgás tartalmazza. Ha 2022 januárban tesztelsz egyet, és utána 2023 júniusban, és az egyik találat 2022 január utáni, akkor beazonosítható, hogy az előző tesztelés után is volt szivárgás.
2023. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a chrome kezeli a jelszavaidat akkor a chrome beállításaiban van ilyen funkció hogy felsorolja a nyilvánosságra került jelszavaidat. És a módosítás is könnyű vele.
2023. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol ez a funkció? Melyik menüpont?
2023. szept. 18. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
2023. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!