Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom meg a jelszot?

Hogyan tudom meg a jelszot?

Figyelt kérdés

Vettem uj telefont, es nem tudok bejelentkezni a facebookba mert elfelejtettem a jelszavam + a hozza tartozo emailhez is..(megesik, nem kell oltogatni)

De a regi telefonon, még be vagyok jelentkezve, nem tudnam facebookon belul valahogy megnezni hogy mi a jelszavam?



2023. szept. 27. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

"megesik"


Nem kislányom, nem esik meg, hogy a rendszeresen használt címet elfelejti valaki.


"nem tudnam facebookon belul valahogy megnezni hogy mi a jelszavam"


Nem tudnád. Az e-mail címed ott van a profilodban, elégedj meg azzal.

2023. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen nagy pofaju gyokerek vàlaszàt vàrtam. :D
2023. szept. 27. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Miután nem írtad meg, hogy milyen a régi telefonod ezért nagyon nem könnyítetted meg a dolgunkat. A régi telefonodról úgy tudsz bejelentkezve lenni, hogy azon eltároltad a jelszavadat. Ezt pedig a telefonod típusának megfelelő módszerekkel ki tudod belőle nyerni. Ha pl. androidos telefonod van akkor a google-ba beírod: "view saved passwords - android" és itt van néhány találat ami szépen leírja, hogy hogyan tudod megnézni, hogy a telefonod milyen jelszavakat tárolt el. Ha nem androidos telefonod van akkor értelemszerűen nem androidot írsz a végére hanem pl. iphone-t. sok sikert.
2023. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A régi is, es az uj keszulek is xiaomi.

A regi redmi 8T

Az uj redmi 12

Koszonom a NORMALIS valaszt!

2023. szept. 27. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Fogod magad és írsz a supportnak, akik persze kérni fognak pl egy másolatot a személyidről, aztán engedik megváltoztatni az adatokat, vagy fogod magad és a mailt oldod meg pl jelszóemlékeztető stb.
2023. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIDLER22 ***** válasza:

Jelszót semmiképp nem fogsz tudni megnézni ugyanis a rendszer jelszót nem tárol. Legfeljebb új jelszót tudsz kérni, de mivel nem tudod az E-mailedét sem ezért nem fogsz tudni kérni azt sem.

Egyetlen megoldás tényleg az,hogy írsz a Supportnak aztán vagy kedvesek lesznek vagy lesz@rnak.

Minden esetre ez legyen számodra "tanulópénz" és mostantól ha a fiókjaidat nem is, de a hozzájuk kapcsolt E-mail-t mindenképp írd fel.

Minden fiók ami az E-mailedre van kapcsolva, probléma esetén oda fog megerősítő E-mailt küldeni így nem hátrány, ha legalább második esélyt megadod magadnak azzal, hogy legalább az E-mailt eléred.

2023. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!