Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kezdjek scambaitezni?

Hogyan kezdjek scambaitezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék scambaitezni itthon, de nem igazán tudom, hogy kezdjek neki. Itt most nem a kamu profilokra es kornyezetre gondolok, hanem hogy hogyan talaljak magyar csalokat?

eddig egy OTPs csalo hivott fel, de rovid uton lerakta az elso visszakerdezesemnel.

nem nagyon talaltam magyar oldalt sem ezzel kapcsolatban


2023. okt. 23. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak annyira óvatosak a csalók, hogy ha ők kapnak hívást és nem ők kezdeményezik, az már gyanús és azonnal meg kell szakítani a hívást. Így nem tudod megcsinálni, hogy összegyűjtöd a számaikat és te hívsz.

Olyan sok csaló még nincs, hogy neked minden napra vagy akár hétre jutna elég befutó random hívás, amivel elszórakozhatsz. Magyar tech support csalók sem nagyon lehetnek, ezt az indiaiak uralják.

2023. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy hova kellene elhintenem a telefonszamaimat, hogy engem hivjanak.

regebben is szerettem veluk "jatszani", de sajnos ritkan talalnak meg.


nem tudom pl az unokazos csalok honnan szerzik be a telefonszamokat? az is erdekes lehet

2023. okt. 23. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre a részre is gondoltam, de azért nem írtam, mert biztos van egy feketelista náluk is, hogy akit nem sikerült átverni azt nem hívják többet feleslegesen. Egyszer tudnád eljátszani, utána lekerülsz a listáról.
2023. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uj szamokat tudnek szerezni, azzal nincs gond.
2023. okt. 24. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!