Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyikkel könnyebb valakinek...

Melyikkel könnyebb valakinek az IP címét megtudni, Facebook bejelentkezése alapján vagy az adott személytől kapott email szerint?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem tudod privátként megtudni az IP-t, de eleve semmi értelme sincs, mert azzal még mindig nem lehet senkit beazonosítani, az IP ugyanis nem egy valakire utal, hanem egy körzetet jelent csak.

Hatóságok tudják visszakeresni az adott felhasználót, de nem csak az IP alapján, hanem a szolgáltató adataiból

2023. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy
2023. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha megtudod mi az IP címe akkor nagy valószínűséggel megtudod melyik országban tartózkodik. Csak az a feladatod hogy felkeresed az ország összes lakosát és megtalálod őt is. 😄
2023. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy csak egy adott körzetet lehet megállapítani, eddig így tudtam és gondoltam talán már változott a módszer, de akkor nem.
2023. okt. 26. 15:59
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
És még azt is vedd figyelembe, hogy az IP-cím dinamikus, ami azt jelenti, hogy minden egyes csatlakozáskor másikat kap mindenki.
2023. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: Magyarországon létezik állandó IP is
2023. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kekcsi ***** válasza:
Az e-mail fejlécében lesz egy-két mail server, azok kiadhatnak valami irányadót, bár manapság minden út a gmail szerverszobáiba vezet. Azt nem tudom, a facebokk-bejelentkezéséről mit tudsz. Pontosan mi került a birtokodba? Csak hogy melyik profil?
2023. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!