Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki feltörte a windows...

Ha valaki feltörte a windows accountod és megtudja a windows kulcsod bele tudnak menni a gépedbe?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gépbe nem.

De mindent megkap amit a onedrive felszinkronizál.

2023. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem feltörik, hanem gyenge volt a jelszavad. Azért az nem ugyanaz.
2023. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takysoft ***** válasza:
34%

"De nem feltörik, hanem gyenge volt a jelszavad. Azért az nem ugyanaz."

Nem ugyanaz, de attól még feltörés.


Az is birtokháborítás ha bemész a szomszéd nyitott kertkapuján.


A bíróságot hidd el, nem érdekli, hogy pofátlanul hülye a sértett.

nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 ezt senki nem vitatja, csak nagyon jó lenne az emberek fejébe verni, hogy nem valami filmes hackerek jutnak be az átlag ember gépébe valami zseni módon feltörve magát a microsoftot... Most ezt nem azért írom, mert jaj buta akihez bejutnak, hanem ha az emberek tudnák, hogy ŐK hibáznak, akkor tudatosabban viselkednének és nem úgy állnának ehhez az egészhez, hogy jaj én leszedtem a vírusírtót és minden tőlem telhetőt megtettem.


Nagyon nagyon nagyon fontos lenne legalább a fiatalabb generációt megtanítani arra, hogy hogyan védekezzenek.

nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!