Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A héten ellopták a fb profilom...

A héten ellopták a fb profilom… Mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés

elfelejtettem a jelszavam, így sms kértem a kódot , ami jött is , már fura is volt az írás , de sajnos kapkodtam , így be írtam , abba a pillanatba egy random kamu kulfoldi profil jelent meg , a sajátom meg van mèg , de át változtatta az elérhetőségeket … így be lépni sem tudunk

Sms magyar számról jött , utána néztem adathalász- sms k ír , hívni nem lehet a számot

Többen jelentettük a profilom h feltört , de a facebook nem akarja le törölni

Bizalmas beszélgetéseimet féltem , avval kezdenek valamit ?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat


nov. 22. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. A Facebooknál gyakorlatilag nincs support, nem foglalkoznak a felhasználók problémáival.
nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az mondjuk érdekes hogy a hivatalos Facebook oldaltól kérsz jelszó visszaállító SMS-t, és adathalásztól kapod. Ők honnan tudnák hogy ilyet kértél? Szerintem már eleve nem eredeti Facebookra mentél fel, hanem egy klónozottra (faceboook.com vagy akármi), ahol azért nem működött a jó jelszavad mert ott szerezték meg tőled.
nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!