Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fel e törthettek?

Fel e törthettek?

Figyelt kérdés

Fel e törthetek engem valami uton módon? Tény és való, hogy egyszer rákatintottam egy reklámra. Újra instaláltam a gépet, virus keresők online scannerek nem találtak semmit. Most ugy vagyok hogy eléggé tropára ment a playstation,pc,telefon. Volt egy időszak amikor 2 eszköz(pc,ps) 19 orátol erősen nyomatta a ventilátorokat. Most már nem. Csináltam új email cimeket.

Nem kaptam semmi megváltozott a jelszód vagy valaki belépet értesitést sehonnét. Tegyük fel hogy virusos volt mégis a gépem rászurta szerelő az uj hálozatomra mert épp lecseréltem a régit. Az alatt felfuthatott kb 1 perc alatt a hálozatra? Vagy egyáltalán feltud? Vagy hacker szempontból meglehet azt csinálni , hogy semmi se mutatt semmit mindenen volt hard reset,softwer csere stb. és mégis benne maradt ugy hogy nem kapok sehol értesitést mégis lát mindent? Bár mint mondtam eddig semmit se törtek fel ami uj. A régi email cimemnél meg steamemnél ugy vettem észre elöször nem tudtam fellépni és teloszám se volt ott amit megadtam. Köszönöm.



nov. 22. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem e.
nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor nem ugye?
nov. 23. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!