Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen töltő kéne?

Milyen töltő kéne?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 12-m, eddig a szamítogrepemről töltöttem, de most szeretnék töltőt venni (vagyis már vettem is). Egy 2000Ft-os töltőt vettem Sheinről, de nagyon elbizonytalanodtam(olvastam cikkeket erről, tudom hogy messze nem a legjobb) hogy jó lenne ez neki? Nyilvan a hozza való Apple töltő lenne a legjobb de az nagyon draga…Akkor most probaljam meg tölteni azzal amit vettem vagy nem?

#töltő #iPhone #iPhone 12 #Töltőkábell
jan. 5. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Egy átlag 200 ezres telefonhoz megvetted a legolcsóbb töltőt? Gratulálok. Nem kell végletekben gondolkodni. Ha működik is, valószínűleg lassú.
jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

7-8ezerért lehet gyári töltőt venni... az sok???? 10 évig biztos jó és bármit tölthetsz vele ami USB-C-s.

Így hogy megvetted a kaka töltőt, már biztosan drága lesz a töltővásárlás.

Nem tudhatod, hogy a telefont teszi csak tönkre, vagy a lakást is felgyújtja még mellé.

jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A gyári kábel amúgy ismert arról, hogy pár év alatt szétmegy. Teljesen érthető, hogy külső gyártóban gondolkodik valaki, na de ennyire lemenni árban azért nem kéne. Ezek a kínai töltők zsákbamacska jellegűek, vegyél inkább valami márkásat.
jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Alza saját márkás gyorstöltő 5ezer. Persze lehet hogy van Shein-en márlás is, mint Aliexpressen Blitzwolf, Baseus, Orico, Essager, de eddig a Sheinről nekem az a benyomásos hogy hulladékokat árulnak. iPhone meg nem olcsó (vagy lehet emiatt fogyott el a pénzed?). Én ötödennyibe kerülő telefonhoz se vennék kínai noname töltőt, amitől leéghet a ház. Meg kell hagyni a 2000Ft nem a legolcsóbb, lehet 500Ft-ért is venni valami szart, persze kérdéses hogy nem-e az 500Ft-osat adják el 4-szeres áron...
jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha van egy Samsung C-s töltöm azis nagyon szar neki?
jan. 6. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Jó az.
jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem ezzel kezdted? Nem is kellett volna venni másik töltőt!
jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen töltő jó hozzá, aminek van neve.

A 2000 Ft-os kínai töltőt pedig inkább be se dugd a konnektorba.


Ha tudsz angolul, keress rá Youtube-on "DiodeGoneWild - dangerous chargers" videóira. Van belőle pár...

jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
29%
Csak a gyárival fog gyorsan toltodni tobbi hiaba 25wattos meg stb nem fogja ugy tolteni mint a gyari
jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
van itt sokféle válasz annyi biztos, de töltsd nyugodtan a samsung töltőddel. és igen, valakinek sok a gyári töltő ára. valaki nem akar kiadni ennyi pénzt egy töltőért. nem tudjuk hogy a kérdezőnek mennyi a kerete stb. pl én se vennék ennyiért egy töltőt, lehet kapni más márkát, ami mégsem noname de jó minőségű, megbízható és persze nem túl drága.
jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!