Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gyerekem telefonjára (Androi...

A gyerekem telefonjára (Android) szülői felügyelet van telepítve. Furcsa dolog az előzményekben, vírus lehet?

Figyelt kérdés

Ugyebár a nem ellenőrzött oldalak, vagy felnőtt kategóriában lévő oldalak tiltva vannak.

Egy ideje viszont beszámolt arról, hogy az előzménye tele van furcsa webhellyel (am-match.taboola.com)

Nem nyitott meg soha ilyet, és nem is látott semmit a képernyőn, de az alkalmazás ugye letiltotta, így tele van neki letiltott taboola nevű oldallal az előzménye.

Mi lehet ez?



jan. 17. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kaspersky találta?

[link]

jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, végigmentem rajta sok különféle vírusirtóval,a kiterjedztéseket is megnéztem, de ezeken kívül nem nagyon vagyok otthon ebben.
jan. 17. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az összes telepített alkalmazást is nézd meg és a kevésbé ismertek nevére keress rá: nem garázdálkodik -e valamelyik, hátha írnak róla.
jan. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen telefon ez, de telepitsd az androidos Google Playról valamelyik vírusirtót. Ezek egy része ingyenes. Ilyen az Eset Mobile Security, telepited és attól kezdve 30 napi ingyenes és védi a telefont. Innen kell frissiteni.

[link]

jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!