Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG programban hogy tudom...

AVG programban hogy tudom beállítani azt, hogy engedélyezze a torrent letöltést?

Figyelt kérdés
Feltettem a 2011-es AVG-t és azóta, amikor Bitcomet-el akarok tölteni, pár másodperc után lefagy a Bitcomet. Utorrenttel való töltésnél meg az egész net elmegy mind a 3 gépen, mert routerrem van.
2010. okt. 24. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, hogy még ő maga se tudja. Tegyük fel, hülye haverod beszedte azt az msn-es vírust, ami linken küldi önmagát az ismerőseinek. Ezt lehet ugyan blacklistelni, hogy ha rákattintasz, akkor sem történjen semmi, de ettől függetlenül neked nem muszáj rákattintani, szóval ha valaki nem teljesen hülye, akkor a blacklist nélkül sem fertőződik meg.
2010. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!