Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegnap települt egy program a...

Tegnap települt egy program a gépemre és minden (pdf,doc,exc,video) filet letiltott mit csináljak?

Figyelt kérdés
"Wisz" file és nem tudom melyik vírusírtó az ami segítene törölni kérem segítségetek.

márc. 3. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Backup-ból helyreállítod a fájlokat, előtte csinálj egy tiszta telepítést. Zsarolóvírusra nincs megoldás, hacsak nem vagy hajlandó félretenni az egész gépet addig, míg pár hónap vagy év múlva esetleg megtalálják a visszafejtés módját. A vírust lehet eltávolítod, de a már titkosított fájlokat nem hozza vissza semmi.
márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mentésből visszatöltés. Mert ez titkosítva lett valószínűleg.
márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság képen, elmondhatod hogyan került rá?
márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a típusú zsarolóvírus jelszólopót is szokott telepíteni. Fontos fiókjaidban nem árt jelszócsere.


[link]

márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

EZT próbáld meg lefuttattni (Defender, hűűű de jó). Aki nem akar fizetni. De ez ingyenes.

[link]

márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Vagy: ezt töltsd le, aztán 30 nap után vedd meg. Megéri!

[link]

márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok válaszolók!

Tegnap újra raktam a gépet szerencsére minden adat le volt mentve. Probáltam vírusírtókat letölteni végigfuttatni (ESTI,Bitdefender, a Kaspersky, a McAfee, és a malwarebytes-t) sajnos mindegyik hatástalan volt.

Online filmnézés oldalon szedtem össze a vírust. Végül is leformatáltam mind a két ssd a gépben és újra tettem a windows-t.Backupoltam egy fél évvel ezelőtti állapotra. És a tanulságot levontam belőlle. Nektek pedíg köszönöm segítőkész válaszaitokat. Üdvözlettel.

márc. 4. 05:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tudtad a vírusirtókat használni, mert belerágta magát, jól tetted, hogy tisztán újratelepitetted. Online filmsorozatot töltöttem le, de mindig kiirta a figyelmeztetést az Eset. JsAgent. trójaival megfertőzte a filmeket! De az Eset Essentials megvédte a gépet, persze fizetős.
márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
melyik filmnézős oldalon szedted össze?
márc. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En ezt ajanlanam, nalunk a cegnel ezzeul szurnek ki mindent.


LINK:

[link]

márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!