Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyha egy programot február...

Hogyha egy programot február 27.én töltöttek fel ncore-ra az már lekerült volna ha vírusos?

Figyelt kérdés
Linket nem merek iderakni de after effects 2024-rõl van szó. 8-an megköszönték

márc. 11. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
A többi tolvajt kérdezd.
márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fals pozitív riasztással kapcsolatos kommentek miatt sosem tudhatod biztosra, hogy az tényleg csak téves, vagy éles. Ha tört programot futtatsz, ezzel a kockázattal együtt kell élni, ezért cserébe ingyenes.
márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lali51 ***** válasza:
#1 te nem vagy tolvaj?
márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennék?
márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lali51 ***** válasza:
62%

#4 Mikor az nCore-s kérdésekre adott válaszodat olvasom, mindig egy idézet ugrik be.


„És aki száz meg százezret rabol, bírája lészen annak, akit a szükség garast rabolni kényszerít.”

Katona József | Bánk bán | 4. szakasz 3. jelenet

márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Csak a különbség az, hogy én nem egy irodalmi mű kitalált szereplője vagyok.
márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Morálisan "jogos" vagy nem, a nem hivatalos, azaz lopott szoftver hátteréről semmit sem lehet tudni, így az nem biztonságos, és adott esetben vírusokat, malware-eket tartalmazhat jobb esetben.

Rosszabb esetben egy botnet támadásra fogják használni a számítógépedet majd egyszer valamikor. Mondjuk a munkahelyed ellen, vagy egy rokonod munkahelye elleni támadás során.

márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!