Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elhagytam egy céges tartozékot?

Elhagytam egy céges tartozékot?

Figyelt kérdés

Sehol nem találom a laptopomhoz tartozó kensington zárat (ez egy lopásgátló a céges laptophoz).

Szerintem valahova itthon eltehettem, közben költöztünk is és elkeveredett.

Nem használtam soha a céges laptophoz, mert mindig vagy a szekrényembe tettem a laptopot amit bezártam vagy hazahoztam (sok a home office).

Már szerintem 1 éve nem találom csak mivel használom nem foglalkoztam vele, gondoltam majd megkeresem ha vissza kell adnom. Nos keresem, de sehol sincs.

Jövő héten lesz az utolsó napom a cégnél,mivel munkahelyet váltok. Akkor le kell adnom a laptopot és a tartozékokat (vagyis a zárat is).

Van ennek valami következménye ha elhagytam/elkeveredett és nem tudom leadni?

Gondolom csak kifizettetik, azért ez nem egy laptop vagy telefon, ami súlyosabb, akár rendőrségi probléma lenne. Vagy tévedek?

Esetleg valakinek hasonló esettel van tapasztalata?



márc. 16. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hátra vinni! Lelőni!" 🤣


Vagy kifizettetik, vagy le se sz@rják. Baj (ügy) nem hiszem, hogy lenne egy ilyen dologból.

márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz körül a hardveraprón...

[link]

márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy elhagytad. Kb. 1000Ft-ba kerülhet a cégnek. Szerintem le se szarják. Nálunk 2 évente van telefon váltási lehetőség, mindenki csak a telefont adja vissza. Töltő, kábel marad mindenkinél. Nem ettől fog csődbe menni a cég.
márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!