Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kiberbiztonságban dolgozom...

Kiberbiztonságban dolgozom (junior vagyok), van olyan állami szervezet amihez megéri elmenni dolgozni, ha tudásommal szeretném a hazámat segíteni és nem külföldi multikat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg is egy külföldi cégnek dolgozok, és nem megszólni szeretném őket, mert konkrétan 0-24 mentorálást kaptam és minden kurzusomat fizették. Viszont hiába kapok sok pénzt és szeretem amit csinálok, egyszerűen azt érzem, hogy itthon szeretnék segíteni a tudásommal, de ez olyan erősen van bennem, hogy már a munkám rovására megy.


A “megéri” alatt pedig azt értem, hogy nem fideszes érdekeket szolgálnék ki, vagy ha igen, akkor ezt csak részben tenném, úgymond szükséges rosszként.



ápr. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz egy multival. De ha pénz többetleges, akkor állami mehet.


Kibervédelmisként, minden rendszer ugyanolyan fontos. Politikai hovatartozástól függetlenül.

ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Az itt található szervezetek környékén kell szaglászni: [link] . De most a SZTF is szóba jöhet, ha nem feltétlenül szupertitkos dologban gondolkodsz. A jó fizut viszont el lehet felejteni.
ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
SZTFH, bocs. (Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága)
ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!