Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez hogy lehet??

Ez hogy lehet??

Figyelt kérdés
Tehát.. van egy ismerősöm aki engem a Facebookon letiltott... Csináltam egy állprofilt. De azon a profilomon gyakorlatilag semmit nem látok csak a profilképét. Se borítóképét,se semmi más.. ismerőseim aki neki szintén nem ismerősei azok mindent látnak a profilján. Ez hogy lehet?? Az új profilomon semmi hozzám fűthető infó nincs! Akkor én miért nem látok semmit az ismerősöm profilján??

ápr. 26. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyesen. :) Van olyan beállítás, hogy ismerős ismerődei láthatják, de más nem.
ápr. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korábban kell felkelned hogy átverd az MI-t.. 😃
ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sa Dale Cooper ***** válasza:

A Face beállításai között nincs véletlenül friss regisztrációhoz kötött beállítási lehetőség?

Pl. nem csak azt mondhatom meg, kik és mit láthatnak a profilomból, hanem azt a peremétert is, hogy a "kik" adott profilnak rendelkeznie kell már x idejű regisztrációval, esetleg mennyi ismerőssel.

(?)

ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Ennek köze nincs az MI -hoz, de tapsold meg magad nyugodtan
ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Nincs, simán így van beállítva az embernek.
ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!