Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most telepítettem újra a...

Most telepítettem újra a gépen. Milyen vírusirtót ajánlotok? (ami jó, és működik és lehetöleg magyar nyelvű legyen. És hogy kell használni. Az AVG-böl elég volt egy életre, lelassítja a gépet.

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
az AVG terheli legkevésbé a gépedet.nincs olyan vírusírtó ami kevésbé terheli
2010. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az avast szerintem is jobban zsibbasztja. Amúgy meg nod32, lehet találni serialt és/vagy cracket a neten.
2010. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Panda Global Protection 2010. 10K. Jah, hogy drága. Akkor maradj a freeware verzióknál, amik kényszermegoldások., és csak 1-2 védelmi cucc van bennük. Se tűzfal.
2010. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A rosszindulatú programok elleni technológia új generációját képviselő Panda Cloud Antivirus a jelenleg elérhető legjobb ingyenes vírusvédelmi program.”

Editors' Choice "Best Free Antivirus" 2009 November & 2010 Június, PC Magazine USA."

[link]

2010. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem a COMODO-t próbáld ki. Ingyenes, magyar, a tűzfala díjnyertes és a vírusirtója is jó, nem terheli a gépet. Nekem gyorsabb a PC-m, mióta ez van fent.
2010. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó elöttinek : jó linket küldtél? mert csak 304 kb a vírusírtó..:O:O
2010. okt. 29. 10:29
 7/8 A kérdező kommentje:

ja jol van xD már tölti, és köszi a gyors válaszokat:D


Ha nem jön be a panda, akkor kipróbálom a COMODOt:D

2010. okt. 29. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
A Panda Cloudban az az újdonság, hogy új megközelítést alkalmaz a vírusvédelemben azzal, hogy a hardverigényes keresést, figyelés valamint frissítést nem teljesen a helyi számítógépen, hanem a PandaLabs szerverén végzi el.
2010. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!