Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek? Milyen vírusirtót...

Mit tegyek? Milyen vírusirtót használjak ha mostanában többször is lefagyott a gépem?

Figyelt kérdés

és nod32-t használok,de mikor elindítom a virusírtót,közben is mindíg lefagy

tudtok vmi tanácsot adni h mit tegyek?


2009. jan. 12. 19:08
 1/7 anonim válasza:

- vírusos a gép, és a nod32 azért fagy le, a legjobb lehetőség, ha UBCD4win nevezetű programmal bootolható vírusirtó cd-t készítesz egy tiszta gépről

- nem vírusos a gép, viszont vagy újratelepíted a nod32-t vagy az egész windows-t.

2009. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha a nod 32-t újratelepítem akkor nem fog lefagyni?

vírusmentes gépről töltsem le a nod-ot v letölthetem erről is?

2009. jan. 12. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Szedd le a nodot és Tedd fel az Avastot!!!!

www.avast.hu

2009. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem vírus, legalábbis semmi konkrét bizonyítékot nem látok a dologra.


ha egy gép elkezd rendszeresen lefagyni, akkor azt már semmilyen vírusirtóval nem fogod rendberakni.


be kell bootolni egy egycédés rendszer, meghajtani a gépet mindenféle irányból, ezzel kitudod zárni, hogy nem hardware hiba-e. ha nem, akkor legyalulni a vinyót és újrarakni az egész rendszert.

Egy windows csak attól, hogy használja az ember elöbb utóbb szétszedi magát, még vírus sem kell a dologhoz.

2009. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a második és a negyedik válaszadónak is:

Ha vírusirtóról van szó akkor vagy az avast vagy az Avg mindkettő ingyenes és legalább vírust lehet törölni velük nem mint a nod32-vel azzal max karanténba lehet rakni (HA engedi). A Windows meg előbb-utóbb belassulhat 1000 dologtól: -Cookiek

-Cache stb.-stb.

Ha már annyira lefagyogat a géped akkor tényleg egy adatlementést és egy formázásos Xp telepítést tudok ajánlani.

2009. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nemhinném, hogy vírus van a dologban, bár könnyen meglehet.

Javaslom, tedd újra az oprendszert, netkábel kihúz, driverek feltelepít, tűzfal, avast vírusírtó, netkábel be, többi driver, frissítések.

Ne rakj fel hülyeségeket a gépre, ne tölts le mindenhonnan, csak ha tudod, hogy tuti a hely. Ha ezután is gáz van, akkor hardveres probléma lesz.

Remélem segíthettem.Üdv

2009. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom mikori verzió a nod32-d de ha régi akkkor szedd le a 4.2-t éss azt rakd fel! Hiába van meg a teljes vírusadatbázis ha a keresőmotor a régi!!!! Az avast is egész jó bár nekem nem volt olyan hatékony mint a nod32 (Eset Smart Security) Ami még hatékony az a Kaspersky vagy a Vipre. A sorrend kb:Nod32, Kaspersky, Avast, Vipre

én ezeket teszteltem, most már jó ideje Nod32 (ESS) van és jól működik!

2010. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!