Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Internetes jelszó feltörése /...

Internetes jelszó feltörése / átállítása?

Figyelt kérdés
XP rendszerem van, szerencsére vannak benne hibák, és ezért jelszóval védett szolgáltatásokba is be lehet jutni. Azt viszont még nem tudom, hogy ehhez van-e jelszófeltörő program, vagy valami, amivel biztonságosan jelszó igénylése nélkül beléphetek az internetbe.
2010. nov. 23. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tessék? A fiók jelszavát XP-n simán át lehet állítani, vannak rá programok.
2010. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az internet szolgáltatón keresztül persze, de én nem erre gondolok. Mivel meg akarom tudni a jelszót...
2010. nov. 23. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Most mit akarsz feltörni? Borzalmas zavaros az írásod, fogalmazd ujra...
2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon nem értesz hozzá, vagy nagyon nem tudod kifejezni magad...

Szóval ha valamihez "hack" programot keresel és töltesz le, a legkiseb biztonságban a te géped van... Ugyanis mi biztosítja, hogy a letöltött hacker(!)program elsődleges célja nem a te géped feltörése? Ha ugye egy hacker, aki nem éppen jószándékú ember programot ír, akkor már legyen belőle haszna is...

Ha viszont azt szeretnéd, hogy ne kelljen előfizetned internetre, akkor nehéz dolgod lesz. Akár kábelnet, akár DSL érhető el nálad: kábelnetnél elég nehéz lesz modemet szerezned és konfigurálnod az adott hálózathoz, sőt, MAC címet is kéne a modemhez engedélyezned. Halott ügy. DSL-nél meg elég nehéz lesz a telefonközpontban bármilyen programmal ráhackelni a hardvert a te vonaladra, hogy tudjon DSL-t kezelni.

2010. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen fogalmazva szüleim csak jelszóval hozzáférhetővé tették az internetet, és szükségem van egy jó és használható ötletre, hogy hogyan tudjak belépni.
2010. nov. 24. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Szólj nekik vagy keress rá a neten, ha erre sem vagy képes, takarodj innen! Bocs, de ez nem így megy, hogy te valamit felszeretnél törni, mi meg a s.egged alá dugjuk!
2010. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy tanuld meg az informatikát vagy ha nem érdekel, jobb ha nem is netezel! Gondolkozz picit és utána kérj ötletet a célod megvalósításához...
2010. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül tették. Fogadd el és ne ide gyere hackeresdit játszani...
2010. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla feltétlenül, hogy hack programmal próbálkozzak. Csupán tanácsot kértem. Semmi rosszat nem mondtam, te meg itt ilyen közönségesen jobban akarod tudni, hogy mit miért teszek. Ha nem tudsz segíteni, semmi szükségem a buta harciaskodásodra, amivel ok nélkül megaláznád a másikat.
2010. nov. 25. 20:59
 10/12 anonim válasza:

na figy ha lekódolták a netet és ha a szüleid szoktak netezni akkor azt a kódot bekell írniuk egyszer.

Van egy olyan program ami jegyzi a lenyomott billentyűket.

Ne kérdezd, hogy melyik mer má nekem is rég volt meg keress rá googlen vagy ha én esetleg megtalálnám akkor linkelem neked

2010. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!