Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mostanában zuhatagként kapok...

Mostanában zuhatagként kapok a "csiribiri70 csiribiri70" címről . Pps - eket. Nagyon szép képeket, aláfestő zenéket és okosnak tűnő szövegeket tartalmaznak. Vajon ki-mi rejtőzik eme cím mögött?

Figyelt kérdés
Néhányat megnyitottam, de soha nem küldöm tovább "lánclevélként". Erről a címről nyugodtan fogadhatok ilyeneket, vagy sürgősen jelöljem be őket spam-ként?
2010. dec. 4. 18:53
 1/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%
én eleve meg se nyitok ilyeneket mivel egyből spamba mennek gmailen...
2010. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekben a .pps fájlokban bőven lehet bármilyen kártevő, akár trójai is.
2010. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokszor kimondottan gyönyörű képeket tartalmaznak olyan tájakról, városokról, ahova ebben a büdös életben soha nem jutok el. Nagyon sajnálom, hogy rejtetten aljassággal lehet párosítva, de ha hezitálva is, hajlok a józan ész diktálta szavaitokra. Remélem még érkezik valamilyen válasz. (?)
2010. dec. 5. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megnyitok bármit,legfeljebb beszopcsizok egy-két -három vírust.

Azt akkor meg újratelepítem a gépet ,merthogy direkt szeretek wint fölrakni .

Aztjónapot.

2010. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Irigyelem a türelmedet:)))))
2011. febr. 19. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt kolléganőm töltögette le ezeket a szerinte szép videókat a netről, többnyire kínai szerverekről és küldte el. A gépem védelme nem engedte még megnyitni sem, letöltésről szó sem lehetett. Sajnos ezek a "szép bemutatók" (.pps vagy .ppt fájlok) 99%-ban trójaiakkal vagy férgekkel fertőzöttek.
2011. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre a Csiribirire mielőbb állítsd be a spamszűrőt.
2011. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!