Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7 - Hol lehet azt beállítan...

Win7 - Hol lehet azt beállítani, hogy egy hálózaton belül, de más gépről ne lehessen elérni a fiókomat, csak jelszóval?

Figyelt kérdés

Eddig így volt, csak ma bluetooth-al raktam át cuccokat a mobilomra, beléptem tesóm gépéről az enyémre (felhasználónevet, jelszót kért a Total Commander a hálózatnál!) és utána, mikor kiléptem a TC-ből, és újra bekapcsoltam, és hálózatba léptem, nem kérte a jelszót, hanem beengedett... vagy ha kikapcsolja a gépét, utána megint kérni fogja?

köszi előre is a válaszokat!

15/l


2010. dec. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha újraindítod a gépet újra be kell jelentkezni, feltéve, hogy nem mentetted el a jelszavad.
2010. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult>Hálózati és megosztási központ>balo oldalt Speciális megosztási beállítások

lenyitod az általad használt hálózat nyilacskáját (gondolom otthoni) és Megosztás jelszavas védelemmel

2010. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de valószínű újra kérni fogja
2010. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! :)))
2010. dec. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!