Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a Windows Update a frissíté...

Ha a Windows Update a frissítések közben 66A hibakódot ír ki, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért van mert legalább egy 66A es akkumlátor kell a gépedbe
2010. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarul bedöglött volna az aku és ki kéne cserélni? Mondjuk néha már döglődik szegény laptop. :(
2010. dec. 18. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mindenképen néz uj akkut de egy 70A est vegyél hosszabtávon joban megéri meg az indítóárama is nagyobb hiába van az 55A-nak is 400A indítóárama nem viseli meg ugy a rendszert amikor indítod a gépet
2010. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, most ezt légyszi magyarázzátok el- tekintve, hogy nem infos vagyok :). A laptopban folyton benne van az aksi, de rá van dugva töltőre is. Annak ellenére, hogy rá van dugva, mégis minden indításnál igénybe veszi az aksit is? És ha kivenném belőle? Amúgy Dell a laptop.

Meg ha már tanácsookat adtok :) Újra kéne húzni a gépet, de én nem értek hozzá, aki eddig csinálta, már nincs. Melyik szakbolt a legjobb, ahová vihetem?

2010. dec. 18. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
persze hogy rá van dugna a töltőre nélküle már nagyon hamar lemerülne mert öreg az aksid az elektródák elszulfátosodtak benne ezért nem ad le akkora teljesítményt.persze működik akkunélkül töltővel bár alapból nem ilyenre tervezték a töltőtt ilyenkor nagyobb teljesítményt kell leadnia és ez nagyon nem tesz jót az egyenirányító diódákna. gépet ne huzgáld nincs gumiból de ha már eddig is huzva volt rajta nem kell megint az nem állítódik magától el.
2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!