Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám előkeríteni az...

Hogyan tudnám előkeríteni az elfelejtett gmail jelszavamat a laptopomról, lehetséges, hogy ott bújkál valahol? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Van egy régi gmail fiókom,aminek elfelejtettem a jelszavát,és emlékeztetőt,ill.másodlagos mailcímet sem állítottam be.Lehetséges előszedni valahogy a laptopomról? Windows XP op.rendszer,NEC Versa laptop..Please help!
2010. dec. 18. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

win xp...

ezt bizony megszívtad!

2010. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,szőke vagyok,beismerem,a témához pedig annyit értek,mint a harangöntéshez..szóval akkor reménytelen?
2010. dec. 18. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Időközben a Gmail mindenkit kötelezett, hogy állítson be másodlagos email-címet, ha pedig újat regisztrált, meg kellett adni a mobilszámot is. Szerintem ha nincs a gépeden valami extra (pl. fájlok helyreállítására PC Inspektor Recovery), akkor ez XP-vel reménytelen.
2010. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!