Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi baja van a vírusírtómnak?

Mi baja van a vírusírtómnak?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem le az avast home editiont innen: [link]

Ahogy itt is látható, teljes verzió és ingyenes. Mégis folyton megjelenik egy ablak, ami kiírja hogy hamarosan lejár a vírusírtóm, ezért vegyem meg a teljes verziót vagy regisztráljak vagy vmi ilyesmi. De ha elvileg teljes verzió, minek ír ki ilyeneket??? Eléggé idegesít, előtte nod32-t használtam, azzal csak az volt a gond hogy folyton be kellett írogatni felhasználóneveket és jelszavakat, de talán még az sem idegesített ennyire, mint ez.


2010. dec. 21. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ugye msn-nek is mindig baja van fájlküldésnél, ezért mindig az aktuális vírusírtót állítottam be neki, a nod32-vel tökéletesen működött, ez meg mindig elkezdi ellenőrizni a memóriát (hogy minek, azt nem tudom), ezért le kell állítanom,aztán behoz vagy 20 ablakot... teljesen kivagyok tőle, hogy minden fájlfogadásnál ezt el kell játszani
2010. dec. 21. 18:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Avast-ot, annak ellenére, hogy ingyenes, regisztrálni kell (természetesen ingyenesen megteheted), és akkor egy évig nem jön elő vele újra.
2010. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja értem, köszi! és ha letelik egy év, utána mit kell csinálnom? bár tudom, ez még akkor ráér, de azért mégis szeretném tudni.
2010. dec. 21. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
ha letelik az 1 év, újból regisztrálod ingyenesen, évente 1x
2010. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a segítséget!:)
2010. dec. 21. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy rossz hírem. Törölheted is le a gépről!

Szedd le az 5-ös verziót innen:

[link]

A 4.8-as már elég régi verzió, ne azt használd.

Az msn-hez nem kell berakni, magától átvizsgálja a cuccokat, ráadásul egy külön, IM Védelem nevű modulja. ;)

Ha mégis be kell rakni, ashquick.exe vagy mi a neve annak, amit be kell rakni, de mindenesetre a quick szó benne van.

Az ötöst is regisztrálni kell.

2010. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizony jobb a legfrissebbet használni. Az avast! Free Antivirus nagyon jó és szerintem MINDIG az eredeti oldalról töltsd le!


[link]

2010. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az újabb válaszokat, le is töltöttem a legújabb verziót :)
2010. dec. 23. 02:23
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm az msn-es tippet, végre nem jelenik meg 20 ablak fájlfogadáskor:D
2010. dec. 23. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!