Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Nod32. Mit csinálok rosszul?

Eset Nod32. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Feltettem a gépre.az Eset Nod2-öt.elöször zöld volt.és mindne rendbe volt.aztán piros let.szwal jöttek a virusok.

rá mentem a 'Számitogép ellenörzése're.utűna rá mentem az 'Optimalizált ellenörzés're.és ott és ott írta h ellenörzés folyamatba.és mnet a csik.na de utána kiírja h 'kártevök:0'de mégis iros maradt.

Van mikkor narancssárga.és azt írja h:'Felhasználói beavatkozás Szükséges'

Most mitcsinál rosszul?:S


2010. dec. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A Windows frissítések fel vannak mind telepítve? Nálunk azért szokott narancssárga lenni és felhasználói beavatkozást igényelni, ha a frissítéseket csak letöltöm, nem telepítem.
2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbály meg más verziot a Eset-tól, és nézd meg jól e irtad be a kódot.
2010. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vírus miatt piros, hanem mert b@sztad megvenni vagy próbaserialt kérni, és nem fogadta el a hamis kulcsot. Vagy törtet tettél fel, és ő maga a kártevő.

Vagy használj ingyeneset vagy vedd meg, vagy kérd 30 napos serialt a HIVATALOS oldalról.

Vagy, ha annyira szeretnél vírust kapni, szedj e hozzá törést, lehetőleg vírusokkal teli crackes oldalról.


HA megvetted, vagy legális próbaverzió, akkor a fentiek rád nem vonatkoznak, ellenőrizd, pontosan írtad-e be a kulcsot, mert NOD arra szokott kivörösödve rinyálni.

2010. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
innen szegy kódokat [link] itt jók vannak én is ezt használóm
2010. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Töröld le, ez így nem véd semmit, tört licenszkód se. Annyi jó ingyenes vírus- és kémprogram irtó van, mindegyikből kell 1-1 és egy megbízható, jó erős (nem Windows) tűzfal. Freeware: ingyenes, Shareware: próbaverzió (nem ingyenes egy idő után).

[link]

2010. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tört, akkor cseréld le MSE-re, sokkal jobb, mint a NOD.
2010. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De a Microsoft Security Essentials csak valódi Windows operációs rendszerrel működik, törttel nem.

Töltsd le és telepítsd ezt: [link]

2010. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!