Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót ajánlanátok...

Milyen vírusirtót ajánlanátok nekem? (lent)

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok a vírusok beszedésére, úgyhogy olyan kellene ami megbízható védelmet szolgál (ingyen).

Most AVG-t használok, előtte AVAST volt.


2010. dec. 25. 17:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha olyan AVG-t töltöttél le akkor az maga is lehet TRÓJAI vírusos.. nekem is ez történt a régi gépemmel. én vagy a pandát vagy a NOD 32-őt ajánlom, habár ha régi a géped akkor csak még lassúbb lesz tőle.
2010. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hello Az "ingyen" szót felejtsd el, mert igazából az olyan programok frászt sem érnek.

Én javaslom a Kaspersky Internet Security-t egyedül!

Mert ez hatékony megoldás mint a számítógépes vírusírtásra, mint a biztonságos webböngészéshez mint mindenhez!

2010. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A gépem max. egy éves úgyhogy nem régi.

Hát ha megbeszéled apámmal, hogy vegyen nekem vírusirtót akkor.. Amúgy a Kasperskyre én is gondoltam, csak az a baj, hogy az ugyebár fizetős, legalábbis én úgy tudom.

2010. dec. 25. 17:46
 4/12 anonim válasza:
én nekem az avast az bevált, a nod32 kevésbé..
2010. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak jó ingyenes vírusirtók!!


COMODO Internet Security, tűzfal, homokozó, Defense+ (viselkedés elemző) és vírusirtó egyben, ingyen. De ha ezt akarod használni, értened kell hozzá, mert különben felesleges... Sokat kérdez. Ha van türelmed a biztonság érdekében, itt biztos segítenek:

[link]


Avira: Angolul tud csak. Jó a felismerése. Néha van frissítési gondja, de ha rámész a tálcaikonra, írja, mikor frissített. Ha két, három napja, akkor kezdj el gyanakodni, frissíts kézzel. Amúgy nem lassítja a gépet, őrült jó a felismerése, jó az eltávolító képessége, stb.


MSE: Eredeti Windows-ra jó csak, mert eredetiség-ellenőrzést végez. Kijött már a 2-es verziója. Elég jó, sőt.. Például ma láttam róla egy videót, ahol 10 vadiúj kártevővel tesztelték, mindet fogta, más keresők semmit se találtak utána.


AVG: A legújabb verziója kifejezetten jó. Belekerült az anti-rootkit modul az ingyenesbe, és az Identity Protection is, ami végsősorban egy viselkedés elemző.


avast!: jól tetted, hogy leváltottad, nem ajánlom.

2010. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát az MSE jól hangzik, lehet kipróbálom majd. Eredeti Win7.

Amúgy az Avastnál minden ellenőrzésnél talált vírust vagy fertőzött fájlt, AVG-nél eddig még csak egyszer, ha jól emlékszem.

Amúgy köszönöm a válaszokat, várok még továbbiakat. :)

2010. dec. 25. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha eredeti a windows, akkor csak ajánlani tudom az MSE-t.

Malwarebytes Anti Malwaret érdemes meghagyni mellette, + ha a win 7 tűzfalát használod, akkor tűzfal integrációt érdemes bekapcsolni.

2010. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
F-Secure Internet Security a király!:D
2010. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

A sok nagyokos,avastfikázó vérpistikével az élen...


Tehetsz fel bármilyen vírusirtót,ha hülyeségeket csinálsz,úgysem véd meg csak a jóisten.Érdekes én két éve tök jól megvagyok az avasttal,pedig nem csak a zsiwiwet meg a harmonetet szoktam látogatni.De nyugodtan hallgass csak rájuk,és dobjál csak ki húszezreket vírusirtóra,amik szanaszarrá terhelik a gépedet...

2010. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AVG 2011 visz nálam mindent :)
2010. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!