Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépemen van pár olyan mappa...

A gépemen van pár olyan mappa amit kiszeretnék törölni, de nem engedi a rendszer? A hozzáférés megvan tagadva! Ezt irja ki.

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni?Ki lehet törölni ezeket valahogy?
2010. dec. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen mappák? Ha nincs rá jogosultságod, persze hogy nem engedi.

Lépj be rendszergazdaként.

2010. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mappák nevei ?


De ha windows rendszermappa akkor alapbol nemtudod kitörölni öket


ha egy program hozta létre a mappákat akkor

mappa tulajdonságok és irásvédetség megszüntetése


ha igy sem meg akkor ugyan ez csökkentett modba

2010. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát igazából már nagyon régen amikor rendszert telepítettek létrehozott a csávó ilyen mappákat... és azóta már volt többször uj rendszerem és azóta nem tudom kitörölni őket,+ meg se lehet nyitni őket... szval teljesen fölöslegesek,csak a helyet foglalják.

3fcc207a3df1c628ce52b3c214afe428 iesmi nevük van.

2010. dec. 28. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:

ezeket csak erőszakkal tudod törölni az Unlocker nevű progival, (de megjegyzem, csak a Lomtárig! és ott ugyan úgy foglalja a helyet a merevlemezeden, mint a WINDOWS mappápan!...onnan sehova tovább! csak Rendszer újratelepítéssel tudod végleg eltávolítani!)

erősen meggondolandó... (Rendszerösszeomlás veszélye! ha még is úgy döntesz hogy törlöd, készítsd a telepítő CD-t a PC mellé, minden eshetőségre készen)

2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendszer újratelepítés alatt, a szűz, Formattált rendszerpartícióra (C:/) történő telepítést értve!
2010. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, hát akkor inkább maradjon. sajnos én nem tudok rendszert telepíteni :S :D

meg nem is a (C:) meghajtón van hanem a (D:)n és azt nem szoktam ujraformáztatni csak a C-t.

2010. dec. 28. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, nagyon egyszerű Windowst telepíteni! Csak a particionáláskor kell vigyázni, hogy ne töröld az adat partíciót.
2010. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát öszintén megmondom hogy a csávó marhára nemtud telepiteni


Sajnos itt az a baj hogy csak belöki a windows lemezt és rátelepit a rendszerre lesz ami lesz cimszoval


:(


Küldök egy linket és tanulmányozd végig szerintem segiteni fog

Mond meg neki hogy törölje azokat a mappákat


[link]

2010. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 stell-1 ***** válasza:
2010. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!