Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SÜRGŐS! Ha le van tiltva a c...

SÜRGŐS! Ha le van tiltva a c meghajtó mappáinak kilistázása, hogyan tudom saját magamnak engedélyezni WINDOWS 7 alatt?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy csináltam egy másik felhasználót, amit le akartam volna korlátozni, hogy ne lássa a C meghajtót, de rossz csoportnak tiltottam meg (csak azt a jogot vettem el hogy listázhassa a C meghajtón lévő mappákat), és sehogy se tudom engedélyezni magamnak újra. Az enyém a fő felhasználó, eddig csak ez az egy volt, "rendszergazdai" jogokkal, de saját magamnak tiltottam le a C meghajtót így nem tudok semmit sem csinálni. Bootoláskor nem jön be az F8-as csökkentett mód lehetőség sem, és nem tudom elérni a rendszergazda fiókot sem. Így most mit csináljak? Mert így sem msconfig, se semmi sem jön be mondván nincs jogom hozzá.!


Nagyon fontos lenne és sürgős!


2010. dec. 30. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
el tudtam érni hogy rendszergazdaként be tudjak jelentkezni, de még így sem tudom megnyitni a c meghajtót. Akinek van ötlete az mindenképp írjon!!
2010. dec. 30. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen oprenszer ?
2010. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs le írtad én azt teném léter hoznék még egy renszer gazdát más néven és bejelentkeznék vell és az a másika törölném
2010. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!